Par mani

Esmu divdesmit divus gadus vecs cilvēks. Sieviete. Audzinu divus bērnus, attiecīgi – trīs un trīsdesmit gadus vecus. Dēlus. Un kaķi. Lasu grāmatas un anekdotes. Skatos filmas un youtube video. Patīk likt instagram’ā bildes un retvītot twitter ierakstus. Es dievinu mazgāt traukus, un dievinu arī, ja kāds to izdara manā vietā. Esmu cilvēks. Pavisam parasts un neparasts. Kā jau mēs visi.

Cilvēki man jautā – kas ir tas, kas Tev visvairāk “norūda”, bērni vai kaķis? Un es vienmēr atbildu, ka tā ir biezpienmaize. Jo kas gan norūda nervus un imūnsistēmu vairāk par biezpienmaizēm. Kurām kā reiz tik ļoti patīk krist uz zemes ar taukaino pusi pa priekšu.

Nepiekopju veselīgu dzīvesveidu, tāpēc reizēm mani var pieķert naktī klejojot pa plašajām ledusskapja ārēm, nevis izpildot simt četrdesmit ceturto pietupienu. Protams, ar to nelepojos, jo šodien jau “stilīgi” skaitās ēst zāli un ciest no aizcietējuma. Bet, tomēr, ja jūs zinātu, cik lieliski garšo kūpināta gaļa pašā tumšākajā diennakts laikā!

Dažreiz man patīk pazust no visiem un visa. Tāpēc es no visas sirds izbaudu vientulības brīžus gan tualetē, gan vannasistabā.

Pēdējo reizi internetā nenopietni par nopietno rakstīju pirms pieciem vai sešiem gadiem. Tas bija sasodīti sen. Mēs bijām jauni un glīti. Un bulciņas nelika pieņemties apkārtmērā.

Tas ir īsumā par mani. Un kā ir īsumā par Tevi?

 

122 domas pie “Par mani

Komentāri slēgti